„Žalgiris“ pirmosiose LKL pusfinalio rungtynėse nugalėjo „Lietkabelį“

Kauno „Žalgiris“ sėkmingai pradėjo LKL pusfinalio seriją. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po didžiosios pertraukos šovė į priekį įspūdingu spurtu ir 78:58 (18:11, 18:21, 23:10, 19:16) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“.

Serijos iki dviejų pergalių rezultatas – 1-0 kauniečių naudai. Antrosios rungtynės ketvirtadienį bus žaidžiamos Panevėžyje.

Per pertrauką „Žalgiris“ pirmavo 36:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje Edgaras Ulanovas ir Aaronas White’as smeigė po tritaškį ir pirmą kartą „Žalgirio“ persvara padėjo iki dviženklės (44:34). Kauniečių spurtas išsitęsė iki 17:2 per pirmas aštuonias ketvirčio minutes, o prieš ketvirtąjį kėlinį žalgiriečiai pirmavo jau 59:42.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas – jo metu abi komandos tiesiog laukė mačo pabaigos.

Brandonas Daviesas pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 6/8 baud. met.) ir buvo rezultatyviausias savo komandoje. Amerikietis atkovojo 9 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Kovą dėl kamuolių „Žalgiris“ laimėjo net 46:30. Vien puolime kauniečiai sugriebė 17 kamuolių. Antru bandymu šalies čempionai pelnė 20 taškų.

„Lietkabelio“ komanda dvitaškius metė 40 proc. (16/40), o tritaškius – 26 proc. (5/19) taiklumu.

„Žalgiris“: B.Daviesas 16 (9 atk. kam.), A.White'as 12, N.Woltersas 11, E.Ulanovas (7 atk. kam.) ir A.Milaknis po 8, M.Grigonis 7 (5 rez. perd.).

„Lietkabelis“: J.Wilsonas 14, M.Kupšas 13 (7 atk. kam.), S.Kulvietis 8, Ž.Dimecas 7.