Ignalinos karatistė – Lietuvos vicečempionė!

Š. m. lapkričio 4 d. Ričardo Trimonio vadovaujamo Ignalinos kiokušin karatė klubo „YOKO“ auklėtiniai – Germantė Gečaitė, Jonas Kuliešius, Paulius Lukoševčius ir Nikita Gimbickis – Kėdainiuose dalyvavo Lietuvos moksleivių  taurės finalinėse varžybose. Varžybos buvo vienos masiškiausių, jose dalyvavo daugiau kaip 700 sportininkų iš  Lietuvos klubų.

U16 metų amžiaus grupėje (svorio kategorijoje iki 65 kg) Germantė Gečaitė atkakliose kovose nugalėjo varžoves iš Klaipėdos ir Jurbarko ir tik finale, po pratęsimo,  nežymia persvara nusileido kitai Klaipėdos atstovei.  Germantė užėmė  antrąją  vietą ir tapo Lietuvos vicečempione. Sportininkė apdovanota sidabro medaliu ir diplomu. U14 amžiaus grupėje (svorio kategorijoje iki 65 kg)  Paulius Lukoševičius  iškovojo trečią vietą. Sportininkas apdovanotas bronzos medaliu ir diplomu. U14 amžiaus grupėje (svorio kategorijoje virš 75 kg) Jonas Kuliešius ir U12 amžiaus grupėje (svorio kategorijoje iki 50 kg) Nikita Gimbickis iškovojo penktąsias vietas.